BRUNTÁLSKO | Patnáct minut po třinácté hodině odpolední 2. září 2020 řídil šestadvacetiletý muž z Frýdeckomístecka nákladní auto značky Renault Midlum po silnici mezi obcemi Valšov a Lomnice na Bruntálsku, přičemž si před jízdnou řádně nezkontroloval dotažení šroubu na levém zadním kole automobilu, které bylo před výjezdem měněno a při následné jízdě tak došlo k samovolnému uvolnění a k upadnutí tohoto kola s pneumatikou.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

„Při nekontrolovatelném pohybu se kolo dostalo do levé poloviny vozovky a narazilo do zde právě protijedoucího osobního motorového vozidla tovární značky Škoda Roomster, které řídila 38letá žena z Bruntálska. Ke zranění žádné ze zúčastněných osob nedošlo, orientační dechové zkoušky vyzněly u obou účastníků kolizní situace v dopravě negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 180 tisíc korun,”sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Celá záležitost je nadále prošetřována a prověřována policisty Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.