MSK | Vítkovští policisté a opavští kriminalisté žádají prostřednictvím médií širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované osobě: nezletilý Filip MIKUŠ, narozen 6. června 2007, trvale bytem Ostrava-Hrabůvka, Horní 791/3, toho času umístěn v Dětském domově (DD a ŠJ) v obci Melč na Opavsku.

Foto: Policie ČR

 

popis osoby: věk odpovídající 13 let, hubené postavy, výška 168 cm, hnědé krátké vlasy

 

popis oblečení: v době odchodu oblečen do černé prošívané zimní bundy, bílé mikiny, černých kalhot a na nohou měl černé sportovní boty

Pohřešovaný odešel z Dětského domova v Melči již začátkem listopadu loňského roku, a to na povolenou vycházku. Zpět se již nevrátil a do Dětského domova v Melči je umístěn na základě rozhodnutí Okresního soudu v Ostravě s nařízenou ústavní výchovou.

Mezi hlavní důvody jeho útěku je s největší pravděpodobností nespokojenost s umístěním a snaha navštívit rodinné příbuzné. V případě shora uvedeného chlapce se jedná o jeho krátké opakované útěky. Veškeré dosavadní prověrky a šetření k jeho pohybu a pobytu jsou negativní. Rovněž i místo pobytu jeho matky se doposud nepodařilo zjistit, na adrese trvalého pobytu se nezdržuje a šetření na dalších zjištěných adresách je negativní.

Jakékoli poznatky k pohřešované nezletilé osobě či k jeho matce a k dalším rodinným příslušníkům kdykoli prosím telefonicky sdělte, byť i anonymně, na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158 případně na policejní telefonické číslo Obvodního oddělení ve Vítkově 974 737 711. Za účinnou spolupráci policisté děkují.

Zdroj: Policie ČR

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.