MSK | Policisté z obvodního oddělení Ostrava – Vítkovic prověřují okolnosti přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Dosud neznámý pachatel si přisvojil platební kartu, se kterou provedl neoprávněnou platbu ve výši dvanáct korun.  

Foto: Policie ČR

Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osoby či možného svědka události. Ten by mohl přispět k objasnění výše uvedeného skutku. 

K popisu osoby uvádíme, že se jedná o muže staršího věku, šedými vlasy, střední postavy, vysoký okolo 170 cm, oblečeného do dresu zelené barvy s nápisem DALAS STARS s číslem 56 na zádech, černé kalhoty, zelenou baseballovou čepicí a černé boty. Na obličeji měl černý respirátor.

Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme. 

Zdroj: Policie ČR

     

 

top