MSK | Chlapec byl svým kamarádem naposledy viděn včerejšího dne kolem 21:00 hodin, jak na autobusové zastávce v Ostravě-Hrabůvce nastupuje do autobusové linky směr Havířov. Chlapec však do místa svého bydliště v Havířově nedorazil a do současné doby nemá rodina o něm žádné zprávy.

Foto: Policie ČR

Popis pohřešované osoby:
Chlapec zdánlivého stáří 12 až 16 let, 180 cm vysoké střední postavy, má hnědočerné vlasy střiženy na krátko s postranními kotletami, má viditelnou vadu levého oka, chůze kolébavá, řeč rychlá se špatnou výslovností.

Na sobě měl oblečenu šusťákovou bundu červeno-bílo-modré barvy, na nohou oblečeny černé teplákové kalhoty, na nohou měl obuty tenisky bílé, nebo modré barvy, při sobě měl školní batoh fialové barvy. Mezi prsty pravé ruky má vytetovaný křížek.

Nezletilý nemá u sebe žádné finanční prostředky ani mobilní telefon. Osoba byla již v minulosti pohřešována. Chlapec má vazby na město Ostravu, je předpoklad, že se může pohybovat po městské části Dubina, nebo Hrabůvka. Žádáme osoby, které by mohly podat o pohřešovaném jakoukoliv zprávu, aby kontaktovaly linku 158 či nejbližší policejní služebnu.

Zdroj: Policie ČR