OPAVA | Slezská nemocnice v Opavě vydala opatření pro pacienty, kteří se v posledních 14 dnech vrátili z oblasti s hromadným výskytem koronavirové infekce. Nepřicházejte do ambulantní nemocnice, ale kontaktujte telefonicky předem lékaře infekčního oddělení.

Foto: SN v Opavě

“Vážení pacienti, pokud jste se v posledních 14 dnech vrátili z oblasti s hromadným výskytem koronavirové infekce (Čína, Jižní Korea, Severní Itálie – Lombardie, Benátsko) a současně máte chřipkové příznaky – zejména horečku, kašel, dušnost, NEPŘICHÁZEJTE DO AMBULANCÍ NEMOCNICE, ALE kontaktujte telefonicky předem lékaře infekčního oddělení – tel.: 553766345 nebo okresní pracoviště Krajské hygienické stanice MSK (Ostrava: 595 138 118-119, Opava: 553 668 846), kde se domluvíte na přesném postupu, vyšetření a dalších opatřeních. Uvědomte si prosím, že Vaše přítomnost v čekárnách nemocnice může ohrozit další zde přítomné pacienty a také personál naší nemocnice. Děkujeme.” – ředitel Slezské nemocnice v Opavě Karel Siebert.

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.