KRNOVSKO | Chvíli po osmnácté hodině podvečerní 9. listopadu 2019 osobně oznámila na policejní služebnu v Krnově místní sedmačtyřicetiletá žena, že pohřešuje svého třiasedmdesátiletého otce , který okolo desáté hodiny dopolední odešel na procházku, doposud se nevrátil domů a nepodal o sobě žádnou zprávu.

Foto: STA Bruntálsko

Na základě sděleného popisu postavy i oblečení byly instruovány službu konající policejní hlídky nejen z krnovského Obvodního oddělení, ale také policisté z dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále a strážníci z Městské policie v Krnově.

„Následně byly ihned provedeny nejen telefonické prověrky v krnovských zdravotnických zařízeních, ale i fyzické kontroly v jednotlivých supermarketech na teritoriu města Krnova, na vlakovém i autobusovém nádraží a pátrací akce pokračovaly i v nedalekých obcích Chomýž a Krásné Loučky,” sděl mluvčí policie René Černohorský.

V devatenáct hodin téhož dne byl pohřešovaný muž nalezen zcela zdráv a nezraněn u železničního přejezdu na ulici Chomýžské v Krnově. „Následně byl zakročujícími policisty z Obvodního oddělení v Krnově předán svým rodinným příbuzným. Celý spisový materiál tak byl uložen na zdejší policejní služebně, poněvadž nedošlo k podezření z přestupku či ze spáchání trestné činnosti,” informoval závěrem Černohorský.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.