OSOBLAŽSKO | Cestovní ruch v Moravskoslezském kraji má poprvé ve své historii vlastní ocenění. V pěti soutěžních kategoriích krajská destinační společnost Moravian – Silesian Tourism ocení výjimečné a kvalitní projekty cestovního ruchu a vyzdvihne osobnosti, které turismus v Moravskoslezském kraji svými aktivitami rozvíjí. 

Foto: Zdenka Spurná

Pro rok 2019 budou ceny uděleny v následujících kategoriích: osobnost cestovního ruchu, nejlepší počin cestovního ruchu, nejromantičtější místo, nejmilejší zařízení pro rodiny s dětmi a nejoblíbenější atraktivita v Moravskoslezském kraji. O osobnosti cestovního ruchu a nejlepším počinu rozhodnou odborníci v cestovním ruchu. Vítěze ve zbylých třech kategoriích určí široká veřejnost.

V kategorii nejoblíbenější atraktivita v Moravskoslezském kraji soutěží i Osoblažka. Hlasujte proto, prosím, pro naší úzkokolejku a podpořte tak snahu nadšenců. https://www.cenycr.cz/hlasovani

Zdroj: Osoblažská úzkokolejka 

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.