KRNOV | Deset minut po osmnácté hodině podvečerní 18. července 2022 jel po ulici Boženy Němcové v Krnově místní 60letý muž na svém jízdním kole, a to ve směru od ulice Albrechtické k ulici Mikulášské, kdy u jednoho ze zdejších domů vlivem své silné podnapilosti nezvládl řízení, přejel do protisměru a zde narazil do levé přední části zaparkovaného osobního motorového vozidla značky Škoda Kamiq.

Foto: ZZS MSK

„Po střetu cyklista upadl na zem a způsobil si zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření v krnovském nemocničním zařízení. Ke zranění žádné jiné osoby nedošlo a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši nejméně 20 tisíc korun. Odborným měřením dechovými zkouškami byly u shora uvedeného muže naměřeny pozitivní výsledky s hodnotami bezmála 1,8 promile alkoholu v dechu,” uvedl mluvčí policie René Černohorský.

Celá záležitost je nadále v prošetřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále.