KRNOV | Film je do 15 let nepřístupný. Projekci uvede sám režisér a jeho hosté. Jedná se o společnou akci Václava Marhoula, Kina KUPE, Kina Mír 70 Krnov, Letního kina Olomouc, Letního kina u Pivovarských sklepů a dalších. Film je podle světového bestselleru Jerzy Kosińského Nabarvené ptáče. Film promítnou v Krnově ve středu 18. září 2019 v 18 hodin. Vstupné je 130 korun.

Foto: Plakát k filmu

Film byl vybrán do hlavní soutěže Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách 2019.

Ve snaze uchránit své dítě před masovým vyhlazováním Židů, rodiče posílají syna k příbuzné na venkov kdesi ve východní Evropě. Chlapcova teta však nečekaně umírá a tak je dítě nuceno vydat se na cestu a protloukat se úplně samo divokým a nepřátelským světem, ve kterém platí jen místní pravidla, předsudky a pověry. Jeho snahu o doslovné fyzické přežití ale po válce střídá jiný boj. Boj, kterého si ani není vědom, boj sama se sebou, boj o svou duši, o svojí budoucnost…

Odvoz hradeckého a opavského klubového publika zajistí speciální historický vlak, odjezd 16.55 z Hradce nad Moravicí a 17.10 z Opavy-východ. Ve standardní ceně vstupenky bude i jízda vlakem do Krnova a zpět do Opavy a Hradce nad Moravicí.

Vstupenky spojené s jízdou vlakem seženete v Kině KUPE, ve Sluně Opava a v Letním kině u Pivovarských sklepů. Pokud dopravu vlakem nepotřebujete či míříte z jiného koutu než od Opavy, můžete si lístky koupit online.

Zdroj: MIKS

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.