RÝMAŘOV | Sedmatřicetiletý muž jel s vozidlem Renault a přední pravou částí automobilu narazil do zadní části zaparkovaného vozidla Škoda. Pak s vozidlem začal couvat a poškodil oplocení u levého okraje vozovky. Nakonec auto zaparkoval na odstavné ploše soukromého pozemku a dal se po louce na útěk. K události došlo v sobotu 4. srpna 2018.

Foto: ilustrační – Pixabay

„V Rýmařově na ulici Rudé Armády jel sedmatřicetiletý muž s vozidlem Renault a přední pravou částí automobilu narazil do zadní části zaparkovaného vozidla Škoda. Pak s vozidlem začal couvat a poškodil oplocení u levého okraje vozovky. Nakonec auto zaparkoval na odstavné ploše soukromého pozemku a dal se po louce na útěk, sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

Přivolaní policisté muže krátce po nehodě nalezli, ležel na louce cca 100 metrů od vozidla. „Při dechové zkoušce mu naměřili hodnoty přesahující 2,5 promile alkoholu a pozitivní byl u něj také test na přítomnost omamných a psychotropních látek. Způsobená škoda je předběžně vyčíslena na 10 tisíc korun. Muž je podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ řekla závěrem Jiroušková.