KRNOV | Deset minut před dvanáctou hodinou polední 25. října 2022 řídil po ulici Albrechtické v Krnově čtyřiašedesátiletý místní muž osobní auto značky VW Tiguan, kdy na parkovišti s kolmým stáním u jednoho ze zdejších domů couval. Při tomto přehlédl za sebou jdoucí sedmasedmdesátiletou ženu z Krnova a zadní části automobilu narazil do jejího těla.

Foto: ZZS MSK

„Chodkyně po střetu upadla na zem a vzniklo jí zranění ruky s nutností lékařského vyšetření a ošetření v krnovském zdravotnickém zařízení. Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo, orientační dechové zkoušky vyzněly u obou účastníků kolizní situace v dopravě negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena v několika stovkách korun. Pro řádné zadokumentování spisového materiálu jsou nutné jakékoli kladné poznatky případných svědků,” uvedl mluvčí policie René Černohorský.

Tyto informace lze kdykoli telefonicky sdělit na bruntálské policejní číslo 974 731 250 nebo 974 731 251. Celou záležitostí se nadále intenzivně zabývá policejní inspektor Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále prap. Vilém Nepožitek, který tak prošetřuje a prověřuje průběh nehodového děje.