RÝMAŘOV | Mezi osmnáctou hodinou podvečerní 26. července a sedmou hodinou ranní 27. července 2020 došlo na parkovišti ulice Pivovarské v Rýmařově k dopravní nehodě mezi zaparkovaným osobním motorovým vozidlem tovární značky Opel Meriva, jenž zde odstavil čtyřiapadesátiletý místní muž a doposud blíže neustanoveným motorovým vozidlem s neznámým řidičem.

Foto: STA Bruntálsko

„Jak bylo dosavadním prošetřováním a prověřováním zjištěno, tak ke kolizní situaci v dopravě s největší pravděpodobností došlo při couvání nebo otáčení se dosud nezjištěného vozidla tmavší modré metalické barvy s nezjištěnou registrační značkou a s neznámým řidičem, který blíže neurčenou částí svého vozu narazil do zadního levého rohu automobilu Opel a následně odejel neznámo kam. Poškození majitelé automobilu tovární značky Opel vyčíslili hmotnou škodu na majetku na částku ve výši 50 tisíc korun,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly k ustanovení doposud neznámého automobilu či neznámého řidiče tohoto vozu, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské dopravní policejní číslo 974 731 251 nebo na telefonické číslo rýmařovských policistů 974 731 751, za což policisté děkují.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.