OSOBLAHA | Místní akční skupina Rozvoj Krnovska pozvala partnery na jednání Pléna, které se uskutečnilo 15.června 2020 za účasti 25 partnerů. Na jednání byli informování o podpořených projektech, aktivitách MAS a zvolili členy Výběrové komise MAS.

Foto: ilustrační – Pixabay

V Javorníku, za účasti MAS, se konalo další jednání certifikační komise pro udělování regionální značky Jeseníky – regionální produkt.

„Za naše území se účastnili 3 zájemci a všichni uspěli. Nově se regionální značkou může chlubit Bylinkový ranč Barbory Bartecké Majoránek s.r.o. z Liptaně – Horních Povelic, Martin Chyla se svým hovězím masem z farmy v Jindřichově a Lněné výrobky Martina Holuba z Krnova, více držitelů regionální značky najdete na odkazu: http://www.regionalni-znacky.cz/jeseniky/ Dodatečně všem držitelům certifikátu gratulujeme, přejeme mnoho úspěchů a jsme na ně právem hrdí, “sdělila ředitelka MAS Rozvoj Krnovska Martina Jalamasová.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.