BRUNTÁL | Hraje Divadlo D5 z Prahy, které už V Bruntále uvedlo pohádku Krysáci, Káťa a Škubánek nebo první díl Čtyřlístku v pohádce. Pohádka je vhodná pro malé i větší děti. Vstupné činí 70 korun. Délka představení je 80 minut.

Foto: MěÚ Bruntál

Tentokrát se čtveřice nerozlučných kamarádů – dobrosrdečná a důvtipná hospodyňka Fifinka, trochu roztržitý, ovšem geniální vynálezce profesor Myšpulín, často ustrašený, ale oddaný kamarád a vtipálek Pinďa a samozřejmě tak trochu nemotorný silák Bobík, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou, vydává za bájným talismanem moci, který umí ovládat vše živé.

Aby naši čtyři přátelé talisman moci získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk.

Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana a nebo jestli…, ale však to sami uvidíte, když přijdete na naši další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček. Představení je uváděno v nastudování pražského Divadla D5.

Zdroj: MěÚ Bruntál