BRUNTÁLSKO | Tragická událost zasáhla kapitána HC Oceláři Třinec Petra Vránu, jehož manželka utonula, když chtěla zachránit život psovi. Při venčení psa u přehrady Slezská Harta vběhl ženě na ledovou plochu pes. Snažila se ho zachránit, přičemž se pod ní prolomil led a žena se propadla do přehrady. K tragické události došlo v úterý 2. března 2021.

Foto: HZS MSK

Tragickou událost na přehradě Slezská Harta potvrdila i policie. „V úterý 2. března zhruba půl hodiny po poledni jsme přijali oznámení o osobě ve vodě přehrady Slezská Harta. Na místo okamžitě vyjeli všechny záchranné složky intentegrovaného záchranného systému,” informovala mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Všichni policisté, hasiči, záchranáři na místě velmi intenzivně po ženě pátrali. „Zapojili se i policejní potápěči krajského ředitelství , potápěči Hasičského záchranného sboru Hlučín i záchranářský vrtulník. Bohužel ženu ve vodě našli až po hodině, i přes veškerou snahu lékařů se jí zachránit nepodařilo. Cizí zavinění bylo na místě vyloučeno. Další okolnosti vzhledem k citlivosti tragické události nebudeme zveřejňovat,” sdělila závěrem Zlatuše Viačková.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.