KRNOV | Po přestávce způsobené epidemií covidu-19 se krnovská radnice znovu otevře rodinám s dětmi v nezvyklém čase. Bude to v rámci tradiční Noci radnice, jež se uskuteční v úterý 16. listopadu a první zájemci se na prohlídku vydají v 17.00 hodin. Další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech, přičemž kapacita jedné skupiny činí 26 osob. Poslední se na prohlídku vydají v 19.40 hodin, dodržována budou aktuální protiepidemická opatření.

Foto: Plakát akce

„Letošní Noc radnice má podtitul Uhádni si pohádku a návštěvníci se mohou těšit na spoustu legrace a nějakou tu sladkou odměnu v prostorách, do nichž běžně nemají možnost se podívat. Budovu si tak projdou od sklepa až po věž, čekat na ně budou nadpřirozené bytosti,“ popisuje za organizátory Zuzana Melcrová z turistického informačního centra, v němž bude v pondělí 1. listopadu zahájen předprodej vstupenek.

Jedna osoba si bude moci koupit maximálně čtyři lístky, přičemž cena bude 20 Kč. Vstupenky nebude možné si rezervovat a k dispozici nebudou ani na místě v den konání akce. „Na každé z nich bude uveden čas, kdy se účastníci sejdou u hlavního vchodu,“ upřesňuje Zuzana Melcrová a dodává: „Akci již tradičně připravují zaměstnanci radnice, pro které je to nejen příležitost poznat se s kolegy mimo svou agendu, ale také se představit veřejnosti jinak než za přepážkami. Ta má o Noc radnice značný zájem a vstupenky bývají brzy vyprodány, kapacita skupin proto byla navýšena z původních 20 na současných 26 osob.“

Zdroj: MěÚ Krnov

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.