KRNOV | Policejní inspektor Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále prap. Boleslav Šidlík v této chvíli nadále intenzivně prošetřuje a prověřuje případ dopravní nehody, ke které došlo přibližně třicet minut po čtrnácté hodině 12. ledna 2022 na ulici Maxima Gorkého v Krnově a žádá tímto širokou veřejnost o jakékoli kladné informace k celé záležitosti.

Foto: Policie ČR

„Jak bylo doposud zjištěno, tak ve výše uvedené době 55letá místní žena jela na své elektro koloběžce okolo objektu restaurace s názvem Výčep u nemocnice, přičemž dosud přesně neustanovená osoba otevřela dveře řidiče zde zaparkovaného blíže nezjištěného motorového vozidla, a to v době, kdy shora uvedená žena bezprostředně projížděla kolem automobilu a došlo tak k jejímu sražení na zem,” uvedl mluvčí policie René Černohorský.

„Po nárazu koloběžky do otevřených dveří a po pádu na asfaltový povrch vozovky utrpěla 55letá žena zranění lehčího charakteru s nutností následného lékařského vyšetření a ošetření v krnovském nemocničním zařízení. Tato kolizní situace v dopravě byla nahlášena policistům dodatečně a pro řádné zadokumentování spisového materiálu je nutný nejen výslech neznámé osoby blíže neupřesněného automobilu ale také i případných svědků tohoto nehodového děje,” sdělil dále Černohorský.

Tyto pozitivní poznatky, informace a skutečnosti lze telefonicky sdělit na bruntálská policejní čísla 974 731 250 případně 974 731 580, za což policisté děkují.