KRNOV | Patnáct minut před šestnáctou hodinou odpolední 20. srpna 2020 jela kolem prodejny Boženka na ulici Hlubčické v Krnově místní pětatřicetiletá  žena na svém jízdním kole, přičemž doposud neznámý řidič blíže neustanoveného osobního motorového vozidla do ní při couvání narazil.

Foto: ilustrační STA

„Po střetu utrpěla cyklistka zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření v krnovské nemocnici. Neznámý řidič (mohlo by se jednat o ženu ve věku 50 až 60 let) neznámého automobilu pravděpodobně vínové barvy odejel neznámo kam. U poškozené zraněné ženy byla provedena orientační dechová zkouška s negativním výsledkem a škoda na majetku byla vyčíslena řádově v několika stovkách korun,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Celou záležitostí se intenzivně zabývají policisté ze Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále a jakékoli informace, které by vedly k ustanovení osoby řidiče motorového vozidla případně jakákoli další podnětná svědectví k průběhu jízdy obou účastníků kolizní situace v dopravě, lze telefonicky sdělit na bruntálské policejní číslo 974 731 251 inspektoru Michalu Hradilovi případně kdykoli na bezplatnou linku tísňového volání policie České republiky čísla 158.