KRNOV | Patnáct minut před šestnáctou hodinou odpolední 20. srpna 2020 jela kolem prodejny Boženka na ulici Hlubčické v Krnově místní pětatřicetiletá  žena na svém jízdním kole, přičemž doposud neznámý řidič blíže neustanoveného osobního motorového vozidla do ní při couvání narazil.

Foto: ilustrační STA

„Po střetu utrpěla cyklistka zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření v krnovské nemocnici. Neznámý řidič (mohlo by se jednat o ženu ve věku 50 až 60 let) neznámého automobilu pravděpodobně vínové barvy odejel neznámo kam. U poškozené zraněné ženy byla provedena orientační dechová zkouška s negativním výsledkem a škoda na majetku byla vyčíslena řádově v několika stovkách korun,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Celou záležitostí se intenzivně zabývají policisté ze Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále a jakékoli informace, které by vedly k ustanovení osoby řidiče motorového vozidla případně jakákoli další podnětná svědectví k průběhu jízdy obou účastníků kolizní situace v dopravě, lze telefonicky sdělit na bruntálské policejní číslo 974 731 251 inspektoru Michalu Hradilovi případně kdykoli na bezplatnou linku tísňového volání policie České republiky čísla 158.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.