KRNOV | Včera 25. května krátce po 14. hodině v Krnově na křižovatce ulic Albrechtická a I.P. Pavlova se srazili dva cyklisté. Jeden jel na jízdním kole s pomocným motorem a druhý na elektrokoloběžce.

Foto: Policie ČR

„Cyklista (muž na jízdním kole) odbočoval z hlavní komunikace na vedlejší, během manévru pravděpodobně nedal přednost v jízdě muži na koloběžce. Podle výpovědi cyklisty, muž na elektrokoloběžce jel po cyklostezce od centra a při přejíždění vedlejší komunikace neměl dát přednost cyklistovi. Po střetu oba muži upadli a měli si způsobit zranění. Cyklistu vyšetřili záchranáři na místě kolize. Muž, který jel na elektrické koloběžce byl převezen do místní nemocnice. Výsledek zkoušky na přítomnost alkoholu byl u obou mužů negativní, “uvedla mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Pro řádné objasnění nehodového děje a objektivního posouzení zavinění žádáme svědky, kteří srážku viděli, aby kontaktovali Dopravní inspektorát Bruntál 974 731 579, nebo využili bezplatnou linku 158.

Foto: Policie ČR

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.