KRNOV | Konec dubna se nesl v duchu dvou důležitých gymnastických závodů. Ty první se během víkendu 22. – 23. dubna odehrávaly na Slovensku. Více než 220 gymnastek a gymnastů z několika zemí nejen Evropy poměřilo své síly v sestavách na prostných a na kladině.

Foto: Lada Brožková

Zástupci SG Krnov se v mezinárodní konkurenci ale opravdu neztratili. Nela Mazurová (10 let) a Lucie Mrákotová (12 let) získaly krásná 2. místa. Nikola Brandysová (11 let) obsadila 3. místo. Do elitní šestice se umístily také Ema Malinovská (8 let) a Adéla Kubicová (12 let) obě na 5. místě. I mezi chlapci jsme slavili úspěchy. Šimon Stachovec (9 let) se umístil na 4. místě a Patrik Kohut (9 let) o příčku níž na 5. místě.

O týden později, v sobotu 29. dubna, jsme velice rádi přivítali gymnastickou konkurenci u nás v Krnově na tradičním závodě Krnovský čtyřlístek. Gymnastky se předvedly na kladině, na hrazdě a na bradlech, gymnasté na hrazdě a na prostných. Výčet všech oceněných dětí našeho klubu byl obrovský. A aby si diváci a především rodiny našich závodníků přišli na své, po ukončení závodu se všichni zástupci SG Krnov předvedli ve svých sestavách na prostných. A že opravdu bylo na co koukat!

Autor: Lada Brožková

Foto: Lada Brožková