KRNOV | Volejbalový oddíl Slezská Orlice pořádá v neděli 10. září benefiční turnaj pro rodinu trenéra Vlastimila Malíška, který po dlouhém boji s nemocí zemřel 4. srpna ve věku 45 let. Turnaj se uskuteční od 10.00 hodin v hale ZŠ Janáčkovo náměstí a v případě pěkného počasí i na venkovním hřišti.

Foto: MěÚ Krnov

Peníze vybrané od účastníků a diváků budou předány rodině. Oddíl chce touto formou vyjádřit nejen soustrast, ale i podporu a vzpomínku na trenéra, jehož osobitý styl a obětavost budeme postrádat. Věříme, že výtěžek pomůže jeho manželce a čtyřem dcerám překonat období dědického řízení, které se může protáhnout i na několik měsíců,“ uvedl předseda oddílu Martin Kopeček. Lidé mohou přispět do 30. září také on-line, a to na účet VO Slezská Orlice 9751250001/5500, do zprávy příjemci je třeba napsat Vlastimil Malíšek.

Vlastimil Malíšek jako trenér působil u VO Slezská Orlice od roku 2019. Ač nebyl volejbalista, udělal pro oddíl obrovský kus práce. Byl nadšený a ochotný se učit, pracoval u žaček a kadetek a kromě pomoci s týmem a organizací soutěží sháněl i peníze na činnost dětí. Mezi jeho největší úspěchy patří zajištění dresů pro celý tým chlapců a podpora turnaje Mistrovství ČR, ocenil přínos Vlastimila Malíška pro krnovský volejbal Martin Kopeček.

Zdroj: MěÚ Krnov