KRNOV | Pokud jste požádali ve třetí vlně o kotlíkovou dotaci a máte zájem o bezúročnou půjčku na předfinancování výměny zdroje tepla, do pondělí 15. července máte poslední možnost o ní zažádat. Město Krnov společně s obecně prospěšnou společností Rozvoj Krnovska totiž k tomuto datu uzavírají seznam zájemců.

Foto: Plakát akce

„Půjčka zájemcům poslouží k předfinancování výměny kotle do doby, než jim dotaci proplatí kraj. Je bezúročná, měsíční splátka činí maximálně 2 000 korun a doba splatnosti je maximálně deset let, přičemž splátkový kalendář bude domluven individuálně,“ upřesňuje vedoucí odboru životního prostředí Petr Suchý s tím, že půjčku bude možné kdykoliv bez sankcí předčasně splatit.

Zájemci se mohou hlásit v podatelně městského úřadu nebo v kanceláří Rozvoje Krnovska na Hlavním náměstí 104. Bližší informace získají také na telefonních číslech 554 646 200, 737 772 735 a 603 740 650 nebo na e-mailové adrese team@maskrnovsko.cz. „Finanční prostředky, které město Krnov získá ze splacených půjček, budou použity na financování projektů v oblasti životního prostředí,“ uzavírá Petr Suchý.

Zdroj: MěÚ Krnov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.