BRUNTÁL | Vánoční čas se nezadržitelně blíží. Stejně jako v předchozích letech je v Bruntále jeho předzvěstí pojmenování a rozsvícení vánočního stromu na náměstí Míru. Připravený je také další doprovodný program.

Foto: MěÚ Bruntál

Vánoční strom, který bude zdobit bruntálské náměstí, pochází ze západní lokality.  Jde o smrk ztepilý.  Je drobnější a méně hustý než byly stromy v předchozích letech. Jméno pro bruntálský vánoční strom je možné vybírat už nyní. Stačí vyplnit anketní lístek a odevzdat jej v městském informačním centru na náměstí Míru nebo v divadle a to nejpozději do 23. listopadu 2017.

Ti, kdo se do volby jména zapojí, budou slosováni. Jména výherců drobných cen budou vyhlášena před rozsvícením vánočního stromu v pátek 24. listopadu kolem 16.50 hodin. Připravený je i další doprovodný program. Od 16.00 hodin mohou děti prostřednictvím Ježíškovy pošty posílat svá přáníčka. Ve stejnou dobu na bruntálském náměstí vystoupí estrádní soubor Camerton Opole a od 17.00 hodin děti potěší Majda známá z televizní Kouzelné školky.

Zdroj: MěÚ Bruntál