DVORCE | V těchto dnech policisté z Obvodního oddělení v Bruntále intenzivně prošetřují a prověřují případ, který se stal okolo jedné hodiny ranní 5. září letošního roku na ulici Nemocniční ve Dvorcích.

Foto: ilustrační Pixabay

„Podle všech doposud zjištěných skutečností třicetiletý muž z Bruntálska v silně podnapilém stavu úmyslně utržením poškodil obě zpětné zrcátka na zde zaparkovaném osobním motorovém vozidle tovární značky VW Passat a dále úmyslně rozbil skleněnou výplň vstupních dveří do jednoho z panelových domů, čímž způsobil celkovou hmotnou škodu na majetku ve výši nejméně 9 tisíc korun,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

„Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem přivolaní zakročující policisté rozhodli o zadržení tohoto 30letého muže a jeho dodání na protialkoholní záchytnou stanici v Opavě k vystřízlivění,” řekl mluvčí závěrem.

Celá záležitost je v gesci bruntálských policistů a kriminalistů pro důvodné podezření z naplnění skutkové podstaty přečinu poškození cizí věci a také pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.