BRUNTÁL, KRNOV | Paní učitelky a žáci ze speciálních tříd přijali pozvání kamarádů z krnovské speciální školy a v úterý 19. února brzy ráno se společně vydali do Krnova na Talentmánii. Jedná se o regionální nesoutěžní přehlídku talentů ze speciálních tříd. V letošním roce se jí kromě naší školy zúčastnily školy z pořádajícího Krnova, z Úvalna, Rýmařova a Opavy.

Naši žáci a paní učitelky se pilně připravovali v tanečním kroužku a v hodinách hudební výchovy. V první části programu vystoupili s tancem Diamonds a ve druhé roztleskali publikum Čtverylkou a Valčíčkem. Jako bonus naše vedoucí kroužku Helenka Hádělová připravila pro všechny děti taneční workshop a naučila je kroky jednoduchého tanečku, který si na závěr zájemci společně zatančili.

Za své výkony dostali všichni účinkující diplom a krásný balíček s dobrotami. Velký dík si zaslouží i paní učitelky, které neváhaly a nahradily děti, které ráno nepřišly na vlak. Talentmánie není jen o vystupování, ale i o setkávání a inspiraci. Děti měly možnost potkat své bývalé spolužáky, kteří jsou studenty v Opavě a Krnově. Poděkování patří organizačnímu týmu – bylo nám v Krnově hezky a těšíme se na další ročník.

Autor: Jana Knížová, ZŠ Bruntál, Rýmařovská 15

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.