VRBNO POD PRADĚDEM | Ve Vrbně pod Pradědem v době od 30 listopadu do 1. prosince 2018 došlo k nehodě vozidla Volkswagen. Automobil měl řídit pětadvacetiletý muž z Rýmařovska. Muž při odbočení vyjel za levý okraj vozovky, kde přerazil dopravní značku. S autem pak pokračoval v jízdě a u fotbalového stadionu vyjel mimo vozovku, kde přerazil betonový obrubník, který vyvrátil.

Foto: Policie ČR

“Muž nejprve při odbočení z ulice Myslivecká na ulici Nad Stadionem vyjel za levý okraj vozovky, kde přerazil dopravní značku. S autem pak pokračoval v jízdě a u fotbalového stadionu vyjel mimo vozovku, kde přerazil betonový obrubník, který vyvrátil. Vozidlo zde zůstalo stát a řidič i jeho spolujedoucí v autě usnuli,” sdělila mluvčí policie Pavla Jiroušková.

Vzbudili je až policisté, které přivolal náhodně okolo jedoucí muž, který si nabouraného auta všiml. “Při dechové zkoušce řidiči i jeho spolujedoucímu naměřili policisté hodnoty pohybující se kolem 2 promile. Řidiči byl odebrán řidičský průkaz, zakázána další jízda a je podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Při nehodě nedošlo ke zranění osob. Způsobená škoda činí 7 tisíc korun,” sdělila závěrem Jiroušková.

MAREK HIŠER
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.