ANDĚLSKÁ HORA | Zloděj neoprávněně vstoupil na zahradu za jedním z rodinných domů v Andělské Hoře, následně se vloupal do přilehlé zahradní kůlny, ze které odcizil pracovní nářadí. Ke krádeži došlo mezi osmnáctou hodinou 18. dubna a sedmou hodinou 19. dubna 2020. 

Foto: ilustrační – Pixabay

„Doposud neznámá osoba spáchala v obci Andělská Hora přečin porušování domovní svobody a zločin krádeže tím, že neoprávněně vstoupila na zahradu za jedním z rodinných domů, následně se vloupala do přilehlé zahradní kůlny, ze které odcizila aku šroubovák a úhlovou brusku v plastových kufrech modré barvy značek Makita, čímž poškozenému místnímu 42letému muži vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši přes 10 tisíc korun,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Vrbně pod Pradědem a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného pracovního nářadí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na vrbenské policejní číslo 974 731 761.