BRUNTÁL | Celý areál 1. ZŠ na Jesenické ulici v Bruntále se v sobotu 1. září 2018 promění v pouliční festival pod širým nebem. Akce proběhne v průběhu celého dne od 10 do 22 hodin.

Foto: Web Zažít Bruntál jinak!

Místní organizace a činorodí občané budou v nepřeberném množství stánků prodávat jídlo, pití, oblečení a další nezbytnosti, ale třeba učit i jiným řemeslům, představovat své umění a dovednosti, poslouchat hudbu, hrát divadlo, sportovat a mnoho dalšího.

Nezapomínejte však na jedno. Hlavními účastníky jsou Bruntaláci! Přijďte tedy na akci a nechte se vtáhnout do pohodové atmosféry mezi své sousedy, se kterými se běžně setkáváte a poznáte je tak, jak je možná ještě neznáte.

A pokud máte chuť, můžete se také zapojit. S čím?

  • Blešit (směnit/prodat své použité/nevyužité věci nebo věci vlastnoručně vyrobené),
  • připravit workshop či prezentaci,
  • prodávat občerstvení.

Cílem celé akce je zlepšování městského života za pomoci vás, tedy obyvatel kraje. Zažít Bruntál jinak není komerční festival a nejedná se ani o politickou akci. Celorepubliková akce “Zažít město jinak” vzniká ve spolupráci s iniciativou Auto*mat a koná se v rámci Evropského týdne mobility a Světového dne bez aut, což znamená, že ulice budou patřit jen a jen lidem!

„Do letošních příprav se zapojilo velké množství spolků, organizací, sdružení, aktivních jednotlivců a také firem, které doplní samotnou myšlenku sousedských slavností,“ v závěru informuje Eliška Hlavenková z týmu Zažít Bruntál jinak.

Podrobnosti najdete na www.zazitbruntaljinak.blogspot.cz.

Foto: plakát Zažít Bruntál jinak!

Foto: plakát Zažít Bruntál jinak!

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.