VALŠOV | Od soboty 21. listopadu do středy 25. listopadu 2020 bude probíhat oprava železničního přejezdu ve Valšově a přejezd tak bude pro veškerou silniční dopravu uzavřen.

Foto: ilustrační – Pixabay

Předpokládá se až dvacetiminutové zpoždění autobusových linek Rýmařov-Bruntál (854877) a Olomouc – Rýmařov (890921), které musí být vedeny z Břidličné přes Vajglov, Ryžoviště a Lomnici do Valšova. Na zastávkách těchto linek je vyvěšen výlukový jízdní řád. V uvedeném období rovněž nebude obsluhována zastávka Břidličná, lesy (linka 854877), protože se zde autobus nemůže bezpečně otočit. Bylo také nutno většinu spojů uspíšit či opozdit a omezit počet spojů na zastávku Břidličná, Kovohutě (budou zachovány pouze spoje na směny a ze směn).

Vlaková doprava v úseku Bruntál – Valšov – Rýmařov bude řešena autobusy náhradní dopravy bez obsluhy zastávky Břidličná, lesy a železniční stanice Břidličná, protože ani zde není možné se s autobusem bezpečně otočit.

Zdroj: MěÚ Rýmařov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.