MĚSTO ALBRECHTICE | Naproti parkovišti k rozhledně Hraniční vrch podpálil prozatím neznámý pachatel dřevěnou sochu upozorňující na „Krtečkovu stezku“. K události došlo v době od 11. do 13. května 2018. Albrechtičtí policisté překvalifikovali po obdržení vyčíslení škody přestupek proti majetku na trestný čin poškození cizí věci, za který hrozí trest odnětí svobody až do výše jednoho roku. 

 

Foto: Nikola Balická

„5. června 2018 překvalifikovali albrechtičtí policisté po obdržení vyčíslení škody z přestupku proti majetku na trestný čin poškození cizí věci událost, která se stala v době od 11. do 13. května 2018 ve Městě Albrechticích.  Naproti parkovišti k rozhledně Hraniční vrch podpálil prozatím neznámý pachatel dřevěnou sochu upozorňující na „Krtečkovu stezku“. Způsobená škoda je vyčíslena na 10 tisíc korun. Pachateli hrozí trest odnětí svobody do výše jednoho roku,“ sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfka zpravodajství.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.