MSK | Společnost Lidl Česká republika v.o.s. z důvodu ochrany spotřebitele stahuje z oběhu výrobek “Belbake“ Mák mletý 200 g s datem minimální trvanlivosti 9.dubna 2020, šarže 16090720407. V případě, že jste uvedený výrobek zakoupili, můžete jej vrátit do jakékoliv prodejny Lidl. Peníze Vám samozřejmě budou vráceny i bez předložení pokladního dokladu.

Foto: Lídl Česká republika

Ve výrobku bylo zjištěno zvýšené množství morfinu a kodeinu, které mohou v ojedinělých případech způsobit dočasnou nevolnost či trávicí potíže. Z důvodu důsledné ochrany spotřebitelů společnost Lidl Česká republika v.o.s. ihned reagovala stažením výrobku z prodeje. Vzhledem k možným nežádoucím účinkům prosíme zákazníky, aby toto důležité upozornění vzali na vědomí a výše uvedený výrobek dále nekonzumovali.

Výrobek “Belbake“ Mák mletý 200 g s datem minimální trvanlivosti 09.dubna 2020, šarže 16090720407 byl prodáván v prodejnách Lidl na území Moravy, Slezska a části východních Čech.

Stahování se týká pouze výrobku “Belbake“ Mák mletý 200 g s datem minimální trvanlivosti 9.04.2020, šarže 16090720407. Ostatní výrobky značky “Belbake“, včetně dalších šarží tohoto výrobku, nejsou tímto opatřením dotčeny.

Zdroj: Lidl Česká republika 

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.