KRNOV | V těchto dnech komisař Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Policie České republiky v Bruntále zahájil trestní stíhání šestačtyřicetiletého muže z Krnova jako obviněného ze spáchání přečinu těžkého ublížení na zdraví, kterého se měl dopustit tím, že v zahrádkářské kolonii na ulici Albrechtické v Krnově v podnapilém stavu bezdůvodně napadl čtyřiapadesátiletou místní ženu.

Foto: ZZS MSK

„Za pomocí dřevěné tyče jí několikráte udeřil do horní části těla (hlava, ruce, trup) a neustále jí vyhrožoval dalším napadením, čímž jí způsobil zranění s nutností lékařského vyšetření a ošetření. Vzhledem k podnapilosti byl následně shora uvedený agresivní muž umístěn na protialkoholní záchytné stanici v Opavě k vystřízlivění a bruntálští kriminalisté podali návrh na jeho vzetí do vazby,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

„Toto bylo akceptováno jak Okresním státním zastupitelstvím, tak i Okresním soudem v Bruntále a v této chvíli se výše uvedený šestačtyřicetiletý muž nachází ve Vazební věznici v Ostravě. Celá záležitost je nadále ve stádiu vyšetřování ze strany krnovských policistů a bruntálských kriminalistů,” sdělil závěrem Černohorský.