KRNOV | Že v baru Arcano byl napaden jeden z hostů, bylo oznámeno městské policii v sobotu 17. listopadu večer. Zraněný muž čekal na hlídku před provozovnou. Poté, co jí sdělil, že po útoku spadl na zem, udeřil se do tváře a krvácí, odjel taxíkem se nechat ošetřit do nemocnice.

Foto: ilustrační – STA Bruntálsko

Strážníci agresora našli sedět u barového pultu. Odmítl s hlídkou komunikovat a prokázat svou totožnost. Jak uvedla obsluha, násilník do baru přišel již v podnapilém stavu, byl od počátku ke svému okolí agresivní, vyléval na hosty alkohol a napadl muže, který strážníky přivolal. Jelikož opilec přes několik výzev nechtěl podnik opustit, hlídka ho převezla nejdřív do nemocnice a následně do opavské protialkoholní záchytné stanice.

 

Cestou do Opavy se ve vozidle stále choval agresivně, pokoušel se za jízdy vystoupit a také při příchodu na záchytku vzdoroval a nechtěl se uklidnit. To mu ale nebylo nic platné, noc tam stejně strávil. Událost nyní bude mít dohru u přestupkové komise.

Zdroj: MěÚ Krnov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.