KRNOV | Několik minut po devatenácté hodině 30. července 2020 jela po ulici Bezručové v Krnově místní čtyřiadvacetiletá žena na kole, přičemž v křižovatce s ulicí Revoluční včas nestačila zareagovat na jedoucí auto značky BMW, jehož řidič přibrzdil a dával přednost v jízdě vozidlům na hlavní komunikaci ulice Revoluční.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

„Cyklistka tak narazila předním kolem do zadního pravého blatníku již stojícího automobilu, upadla na zem, poté však vstala a chtěla z místa kolizní situace v dopravě odejít. V tomto jí bylo zabráněno až do příjezdu policistů ze Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále. Orientační dechovou zkouškou bylo zjištěno, že řidič vozu má výsledek negativní, pozitivní však bylo následné odborné měření dechovými zkouškami u shora uvedené cyklistky. U ní byla prokázána hodnota přes 1,7 promile alkoholu v dechu,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Následně se tato žena nechala lékařsky vyšetřit a ošetřit v krnovské nemocnici, ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 5 tisíc korun. Celá záležitost je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany bruntálských dopravních policistů.

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.