KRNOV | Policisté z krnovského Obvodního oddělení ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže osmadvacetiletému místnímu muži, neboť tento na podkladě všech doposud zjištěných skutečností měl okolo dvacáté hodiny večerní 11. ledna tohoto roku v prodejních prostorách jednoho ze supermarketů na ulici Opavské v Krnově ukradl zboží v hodnotě 159 korun.


„Volně vystavený gel na vlasy si uschoval do kapsy své bundy a bez úhrady prošel pokladní zónou, za kterou byl zadržen všímavým pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny až do příjezdu přivolané službu konající policejní autohlídky,” uvedl mluvčí policie René Černohorský.

„Následnou lustrací v dostupných evidencích bylo prokázáno, že shora uvedený 28letý muž byl v posledních třech letech pravomocně odsouzen a potrestán rozsudkem Okresního soudu v Bruntále pro obdobnou trestnou činnost majetkového charakteru, a to k podmíněnému trestu odnětí svobody o výměře šesti měsíců, se zkušební dobou do poloviny února roku 2024,” sdělil dále Černohorský.

Celá záležitost je nadále v prověřování ze strany krnovských policistů a bruntálských kriminalistů.