DÍVČÍ HRAD | Uprostřed obce vznikl relaxační park se záhony květin, tisovými keři, posezením a otevřeným WiFi připojením k internetu.

„Vedle obecního úřadu jsme měli do nedávna přerostlé túje, nacházely se tu ještě pozůstatky oplocení prostoru a krom her dětí na schovávanou park občané nijak nevyužívali. Chtěli jsme to proto změnit a již tímto místem začít naši sportovně-relaxačně-kulturní zónu kolem obecního úřadu,” řekl starosta Dívčího Hradu Jan Bezděk.

„Jsem velmi rád, že se nám to, i díky Státnímu fondu životního prostředí České republiky, povedlo. A včera jsme otevřeli nově vybudovaný parčík plný zeleně a mobiliáře. Nyní je to místo, které přímo vybízí kolemjdoucí k odpočinku. A když je tu ještě možnost volného wifi připojení k internetu, je to přímo ideální místo pro trávení volného času,” řekl závěrem starosta.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.