BRUNTÁL | Jednadvacetiletému muži ze Svitav začalo hořet auto BMW na nádražní ulici v Bruntále. Místem projížděla hlídka policie, která ihned zastavila a snažila se řidiči pomoci. Ze služebního vozu vytáhli policisté práškový hasicí přístroj a snažili se hořící vůz uhasit. K události došlo v pátek 8. listopadu 2019 krátce po šestnácté hodině.

Foto: Pixabay

Policisté svým rychlým a včasným zásahem odvrátili hrozící neštěstí. „Hlídka ihned zastavila a snažila se řidiči pomoci. Ze služebního vozu vytáhli policisté práškový hasicí přístroj a snažili se hořící vůz uhasit. Požár se obešel bez zranění. Přivolaní hasiči požár dohasili. Věc si převzal vyšetřovatel. Příčinou požáru byla závada na elektroinstalaci ,” sdělil mluvčí bruntálské policie René Černohorský.

„Požár se obešel bez zranění a škoda byla předběžně vyčíslena na 300 tisíc korun. Příčina požáru je v šetření. Událost byla na hasiče ohlášena v 16.26 hodin. Odjezd posledního vozidla z místa události byl krátce před sedmou hodinou večerní,” dodal Marek Gašparín, zastupující mluvčí moravskoslezských hasičů.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfka zpravodajství.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.