BRUNTÁL | Jednadvacetiletému muži ze Svitav začalo hořet auto BMW na nádražní ulici v Bruntále. Místem projížděla hlídka policie, která ihned zastavila a snažila se řidiči pomoci. Ze služebního vozu vytáhli policisté práškový hasicí přístroj a snažili se hořící vůz uhasit. K události došlo v pátek 8. listopadu 2019 krátce po šestnácté hodině.

Foto: Pixabay

Policisté svým rychlým a včasným zásahem odvrátili hrozící neštěstí. „Hlídka ihned zastavila a snažila se řidiči pomoci. Ze služebního vozu vytáhli policisté práškový hasicí přístroj a snažili se hořící vůz uhasit. Požár se obešel bez zranění. Přivolaní hasiči požár dohasili. Věc si převzal vyšetřovatel. Příčinou požáru byla závada na elektroinstalaci ,” sdělil mluvčí bruntálské policie René Černohorský.

„Požár se obešel bez zranění a škoda byla předběžně vyčíslena na 300 tisíc korun. Příčina požáru je v šetření. Událost byla na hasiče ohlášena v 16.26 hodin. Odjezd posledního vozidla z místa události byl krátce před sedmou hodinou večerní,” dodal Marek Gašparín, zastupující mluvčí moravskoslezských hasičů.