MĚSTO ALBRECHTICE | Deset minut před šestou hodinou ranní 21. února 2024 řídila v místní části Burkvíz u Města Albrechtic jednapadesátiletá žena z Bruntálska osobní auto značky Peugeot 307, přičemž při vjíždění z vedlejší silnice na hlavní pozemní komunikaci s označením I/57 a při odbočování vlevo z doposud blíže neustanovených příčin nerespektovala dopravní značku „Dej předost v jízdě“

Foto: Hasiči Město Albrechtice

„Nedala tak přednost z levé strany přijíždějícímu osobnímu motorovému vozidlu tovární značky Fiat Panda, které řídila třicetiletá žena z Bruntálska. V prostoru křižovatky došlo ke střetu obou automobilů, kdy celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 160 tisíc korun,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

„Obě výše uvedené ženy byly pro svá zranění lehčích charakterů převezeny sanitními vozidly k lékařskému vyšetření a k ošetření do krnovského nemocničního zařízení. Ke zranění žádných jiných osob nedošlo a orientační dechové zkoušky vyzněly u obou řidiček negativně,” řekl mluvčí závěrem.

Celá záležitost je nadále v prošetřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále.

Foto: Hasiči Město Albrechtice

Foto: Hasiči Město Albrechtice