ČR | Hudební vydavatel a producent Petr Hannig kandiduje v prezidentských volbách s číslem pět. Přečtěte si rozhovor!

Foto: Archiv kandidáta na prezidenta – Petr Hannig

Co byste udělal jako první při vstupu do úřadu?

,,Nechal bych zrušit kontrolní rámy při vstupu do hradního areálu tak, aby působil přívětivě pro občany i turisty.”

Jak byste spojoval českou společnost – naše občany?

,,Jsem tolerantní člověk a dokážu naslouchat druhým. Jako své poradce bych pozval i osobnosti naprosto jiné politické orientace, než mám já. Já odmítám kdykoliv přijímat euro, neboť znehodnotí důchody, platy i úspory. Jsem zásadně proti přijímání takových migrantů, které by mohli představovat bezpečnostní či zdravotní rizika.”

Jak byste zajistil bezpečnost naší země?

,,Kontroly na hranicích s Německem a Rakouskem, odkud k nám mohou přicházet teroristé rekrutující se z velkého množství německým státem ne zcela dokonale monitorovaných možných bojovníků Islámského státu, kteří se navracejí vycvičeni z oblastí, které byly pod kontrolou ISIS.”

Jak byste zvýšil důstojnost prezidentského úřadu?

,,Budu prezident, který se bude vyjadřovat tak, aby nemohla být jeho slova zpochybňována. Je třeba sjednotit slova s činy. Budu se snažit, aby pravda nebyla zastírána politickou korektností.”

Co byste chtěl sdělit občanům?

,,V prvním kole volte podle toho, jaký vám vyjde výsledek ve volební kalkulačce. To je přesně to, co vám říká vaše svědomí a co vám říká vaše srdce a cit pro spravedlnost. Není třeba taktizovat. Až ve druhém kole se dostanete do obvyklých kolejí, kdy budete muset volit menší zlo. Přeji vám šťastnou ruku, aby jste zvolili prezidenta, který bude mít na srdci hlavně prospěch občanů Čech, Moravy a Slezska.

Kandidát na prezidenta ČR

Jméno a příjmení: Mgr. Petr Hannig

Věk: 71

Povolání: hudební vydavatel a producent, předseda strany

Kandiduji za politickou stranu/hnutí/apod.: ROZUMNÍ – stop migraci a diktátu EU, peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým…

Rodina: jsem vdovec, syn prof. Mgr. Jan Hannig, Ph.D je profesorem statistiky na prestižní universitě, jeho žena je též profesorkou na universitě, mám dvě vnoučata: Klárka 4 a Declan 2

Motto: ,,Česká republika musí zůstat klidným srdcem v neklidném těle Evropy.”

 

PREZIDENTSKÉ VOLBY 2018

Redakce zpravodajství STA Bruntálsko oslovila všech devět kandidátů na prezidenta ČR – Mirek Topolánek (1), Michal Horáček (2), Pavel Fischer (3), Jiří Hynek (4), Petr Hannig (5), Vratislav Kulhánek (6), Miloš Zeman (7), Marek Hilšer (8) a Jiří Drahoš (9). Všichni kandidáti na prezidenta dostali prostor pro své odpovědi na stejné otázky. Rozhovory postupně najdete v rubrice Volby 2018.