VRBNO POD PRADĚDEM | Nové žáčky ve Vrbně přivítali ředitel školy Zdeněk Bártek a jeho zástupkyně Ludmila Šajerová a pozdravit je přišel také starosta města Petr Kopínec.

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

Všechny děti našly na svých lavicích dárky, které jim věnovalo město a také některé firmy spolupracující se školou. Třídní učitelky pak děti seznámily s tím, jak to ve škole chodí a na co se mohou těšit – postupně se naučí číst, psát a počítat a také si najdou nové kamarády.

Letos do školy nastoupilo jednačtyřicet děvčat a kluků, což je o tři více, než v loňském roce. Byli rozděleni do dvou tříd, třídní učitelkou 1. A je Lenka Redlichová, třídní učitelkou 1. B pak Dana Hošková.

Letošní školní rok bude poněkud jiný, než ty předcházející. Budou jej komplikovat opatření proti koranavirové nákaze. Škola je však připravená veškerá nařízení plnit. Ukázalo se to ostatně už při slavnostním zahájení školního roku, kdy se všichni příchozí museli podrobit desinfekci rukou.

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.