VRBNO POD PRADĚDEM | Policisté z vrbenského Obvodního oddělení žádají širokou veřejnost o pomoc při objasnění a nálezu zapomenuté peněženky s osobními doklady, s platebními kartami a s finančními prostředky v prostoru benzínové čerpací stanice Oil Team na ulici Nádražní ve Vrbně pod Pradědem.

Foto: ilustrační – Pixabay

„Mezi sedmou a osmou hodinou ranní 1. června letošního roku totiž pětatřicetiletý muž z Krnova vytratil nebo zapomněl na shora uvedené čerpací stanici svou pánskou černou koženou peněženku značky Tommy Hilfiger, ve které se nacházely jeho různé osobní doklady, tři platební karty a finanční částka na hotovosti ve výši 35 tisíc korun,” uvedl mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly k nálezu peněženky, dokladů a financí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na policejní číslo Obvodního oddělení ve Vrbně pod Pradědem 974 731 761 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158. Shora uvedenou nalezenou peněženku lze taky kdykoli odevzdat jakékoli službu konající policejní hlídce případně v kterékoli policejní budově.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.