BRUNTÁL | Přibližně třicet minut po třinácté hodině 30. listopadu 2019 došlo na ulici Dukelské v Bruntále k dopravní nehodě mezi osobním autem značky Kia Sportage a chodkyní.

Foto: ilustrační ZZS MSK

„Dvaapadesátiletá žena z Bruntálu jela ve směru na Olomouc, přičemž podle jejího vyjádření byla značně oslněna sluncem, a když sklápěla stínítko, tak na přechodu pro chodce přehlédla zde přecházející osmapadesátiletou místní ženu. Ta po střetu upadla na vozovku a bylo jí způsobeno zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření v bruntálské nemocnici,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Orientační dechové zkoušky vyzněly u účastníků kolizní situace v dopravě negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 15 tisíc korun.

Celá záležitost je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Bruntále a případné svědecké informace k předmětné dopravní nehodě lze telefonicky sdělit na bruntálské policejní číslo 974 731 251.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.