MILITOCE NAD OPAVOU, BRUNTÁL | Mezi obcemi Milotice nad Opavou a Bruntál v pátek 7. července 2017 jel devětatřicetiletý muž s osobním vozidlem Mazda a při průjezdu levotočivé zatáčky dostal na mokrém povrchu smyk.

Foto: Policie ČR

Vyjel za pravý okraj, kde narazil do směrového sloupku, následně pak sjel do pravé příkopy, kde se vozidlo převrátilo na střechu a narazilo do stromu. „Při nehodě došlo ke zranění dvou spolujedoucích, kteří byli převezeni do nemocnice k ošetření. Další spolujedoucí z vozidla odešla hledat do lesa psa, který z místa nehody utekl,“ řekla mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

Nikdo z účastníků však nedokázal potvrdit, že dívka není zraněná. „Policisté ihned začali po dívce, která mohla být v ohrožení života, pátrat. Do pátrací akce se zapojili jak dopravní, pořádkoví policisté, psovod a hasiči, kteří prohledávali louky, pole, lesy v dané lokalitě. Byl povolán policejní vrtulník a speciální pořádková jednotka z Frýdku Místku, ještě před jejich příjezdem dívku nalezl policejní psovod. Pohřešovaná byla v pořádku a nacházela se cca pět kilometrů od místa nehody na lesní cestě mezi obcí Mezina a Bruntál. Pes nalezen nebyl,“ řekla závěrem Jiroušková.