KRNOV | „Talentmánie“, kde děti předvádějí své dovednosti, se už stala na naší škole tradicí. Jako každý rok, tak i letos vystoupili žáci se speciálními vzdělávacími potřebami se svým programem v úterý 19. února v prostorách SVČ v Krnově.

Foto: Dita Dybalíková

Úžasná vystoupení ve velkém sále na pódiu předvedli publiku žáci rýmařovské, bruntálské, opavské a samozřejmě naší krnovské Mateřské školy, základní školy a střední školy Slezské diakonie Krnov. Letos poprvé nás přijeli podpořit a něco naučit i naši kamarádi z běžné základní školy z Úvalna.

Diváci bouřlivým potleskem ocenili tanec, recitaci, sólový i sborový zpěv, hru na africké bubny djembe nebo rytmické hry Tum Pa a Yapo. Nemohlo chybět drobné občerstvení, hudba, workshop country tanců a společné navazování přátelství mezi školami. Dobrá nálada byla podmínkou celé akce. Děkujeme všem za společně strávený čas a už se všichni těšíme na Talentmánii v roce 2020.

Autor: Dita Dybalíková, personalistka Slezské diakonie Krnov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.