BRUNTÁLSKO | Policisté z Obvodního oddělení v Bruntále v těchto dnech intenzivně prověřují případ přečinu porušování domovní svobody a přečinu krádeže, který se stal okolo devatenácté hodiny podvečerní 6. listopadu 2021 v obci Horní Životice na Bruntálsku.

Foto: ilustrační – Pixabay

„V té době doposud neznámý pachatel neoprávněně vstoupil na soukromý pozemek 49leté místní ženy a na tomto oploceném výběhu se po odstranění visacího zámku dvířek vloupal do zde instalovaného uzamčeného chlívku, ze kterého odcizil pět hus. Při tomto protiprávním jednání majetkového charakteru však byla neznámá osoba vyrušena, z místa činu se dala na útěk, přičemž vytratila jednu z odcizených hus. Ta byla následně vrácena zpět do daného objektu, přesto poškozená žena vyčíslila hmotnou škodu na majetku ve výši přes 6 tisíc korun,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly k ustanovení osoby pachatele či k nálezu odcizených domácích zvířat, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.