OSOBLAŽSKO | Dvacet minut po desáté hodině dopolední 21. září 2023 řídila šestadvacetiletá žena z Bruntálska osobní auto značky Audi A3 po silnici ve směru jízdy od obce Třemešná k obci Jindřichov, přičemž předjížděla před ní jedoucí osobní auto Seat Ibiza, které řídil osmapadesátiletý muž z Bruntálska.

Foto: ZZS MSK

„V té chvíli za silničním horizontem v protisměru přijíždělo osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Fabia s přívěsným vozíkem, jenž řídil šestapadesátiletý muž z Bruntálska. Řidiči na vzniklou situaci již nestačili adekvátně a účinně zareagovat a došlo ke střetu mezi levou přední a boční části automobilu Audi s levou zadní části protijedoucího vozu Škoda a dále došlo ke střetu mezi pravou boční části vozidla Audi a levou boční části předjížděného vozidla Seat,” uvedl mluvčí policie René černohorský.

 

„Při této kolizní situaci v dopravě došlo ke zraněním lehčích charakterů u dvou spolucestujících ve voze tovární značky Audi, a to nezletilých chlapců ve věku 3 a 6 let z Bruntálska, kteří byli transportováni k lékařskému vyšetření a k ošetření do krnovského a ostravského nemocničního zařízení. Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo, orientační dechové zkoušky vyzněly u všech účastníků dopravní nehody negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 120 tisíc korun,” řekl mluvčí závěrem.