VRBNO POD PRADĚDEM | Doktorka Jana Němcová převzala ordinaci v Sadové ulici po Otakaru Kopřivovi i se všemi stávajícími registrovanými pacienty. Ti se tedy nemusí znovu hlásit, nic se pro ně nemění. Jakmile budou potřebovat ošetření, stačí přijít v době ordinačních hodin nebo se objednat předem. Ordinace má zatím volnou kapacitu a přijímá i nové pacienty. 

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

První část ordinační doby je věnována akutním stavům, druhá část slouží pro ošetření objednaných pacientů, domluvit si termín lze osobně nebo telefonicky. Pacienti zde mohou získat i předoperační vyšetření a všechny obvyklé druhy lékařských potvrzení jako je třeba žádost o zbrojní či řidičský průkaz a podobně. Ordinace má stále stejný telefon 554 751 605, další informace mohou pacienti získat na adrese www.nemcovavrbno.cz.

Ordinační hodiny jsou v pondělí od 7:30 do 13:30, v úterý od 10 do 15, ve čtvrtek od 13 do 18 a v pátek od 7:30 do 13:30 hodin. V úterý doktorka Němcová ordinuje ještě v Karlovicích od 8 do 10 hodin. Ve středy od 7:30 do 14:30 ordinuje doktor Kopřiva.

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem