OSOBLAHA | Ve středu 17. března 2021 odpoledne v pobočce finanční instituce v rakouském Linci ohrožoval zbraní neznámý muž zaměstnance a požadoval vydání financí. Z místa činu poté uprchl. Podezřelý muž byl zadržen v Osoblaze, a to díky skvělé práci moravskoslezských policistů.

Foto: STA Bruntálsko

Policisté zásahové jednotky krajského ředitelství v polovině dubna zadrželi čtyřicetiletého Čecha důvodně podezřelého z loupeženého přepadení v rakouském Linci. Muž zadržený v Osoblaze, kde pobýval, nekladl odpor.

“V polovině dubna zadrželi 40letého Čecha důvodně podezřelého z loupeženého přepadení v rakouském Linci. Muž zadržený na Bruntálsku, kde pobýval, nekladl odpor. Krnovští kriminalisté realizovali související úkony, současně podali státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí osoby do vydávací vazby. Soud takto rozhodl. A poslední informací je, že čeští policisté již předali podezřelého muže rakouským kolegům,” informovala Soňa Štětínská, mluvčí policie.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.