VRBENSKO | V Karlovicích místní části Zadní Ves v sobotu 4. června 2022 kolem 19:15 hodin řídil třiačtyřicetiletý muž motokáru, když po projetí mírné levotočivé zatáčky dostal smyk, přejel se strojem do protisměru za levý okraj vozovky, kde narazil do sloupu elektrického vedení.

Foto: ZZS MSK

„Při nehodě utrpěl muž těžká zranění zejména hlavy, kdy neměl nasazenu helmu a byl letecky transportován do nemocnice. Pro zjištění případného ovlivnění návykovými látkami byl u zraněného muže nařízen odběr krve ve zdravotnickém zařízení. Další skutečnosti šetří dopravní policisté,” uvedla mluvčí policie Pavla Jiroušková.

„V půl osmé večer přijali operátoři tísňové volání k nehodě čtyřkolky v obci Karlovice. Třiačtyřicetiletý muž narazil při jízdě do betonové paty sloupu a zůstal v prvních minutách v bezvědomí. Přivodil si poranění hlavy a mozku, také horní končetiny. První posádka, RZP Vrbno, byla u pacienta během šesti minut od nahlášení, spolu s jednotkou sboru dobrovolných hasičů,” sdělil Lukáš Humpl, tiskový mluvčí ZZS MSK.

top