BRUNTÁL | Městská knihovna Bruntál pro své čtenáře připravila v lednu 2021 skvělou novinku: vlastní biblioschránku! V době přísných a měnících se protiepidemických opatření tak knihovna zajistila pro čtenáře možnost vrátit knihy, které mají delší dobu půjčené.

Foto: MěÚ Bruntál

Jak proces vrácení funguje?
Biblioschránka je umístěna před venkovním vstupem do knihovny a slouží pouze k vrácení knih z Městské knihovny Bruntál. Knihy se do biblioschránky vkládají hřbetem napřed a z čtenářských kont budou odepsány následující pracovní den.

Všechny ostatní dokumenty jako CD, audioknihy, časopisy, MVS (knihy půjčené přes meziknihovní výpůjční službu), deskové hry a Kouzelné čtení se vrací výhradně v knihovně u čtenářského pultu.

To samé platí i pro případné knižní dary, které se odebírají pouze v knihovně. Se službou nejsou spojeny žádné poplatky; biblioschránka je totiž určena k přednostnímu vrácení knih a všechny případné poplatky jako upomínky či registrace se nadále vyřizují v knihovně u čtenářského pultu.

Zdroj: MěÚ Bruntál

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.